LZS Śląsk Łubniany – LZS Stal Osowiec 3:7 (2:2)

1.Jakob Rychlik; asysta: Grzegorz Gadecki
3.Jakob Rychlik bezpośrednio z rzutu wolnego
5.Daniel Matysek; asysta: Tomasz Iglesias
6.Daniel Matysek; asysta: Grzegorz Gadecki
7.Tomasz Iglesias; asysta: Jakob Rychlik

Skład: Sebastian Schwigon(BR), Marcel Cygan, Tomasz Poliwoda, Tomasz Iglesias, Grzegorz Gadecki (C), Marek Mucha, Daniel Matysek, Alan Goldewicz, Marcin Ptak, Dawid Grega, Jakob Rychlik.

Opis meczu:
W czwartek pierwszego maja udaliśmy się na mecz ligowy do Łubnian. Gospodarze przed spotkaniem zajmowali drugie miejsce w tabeli, można więc było spodziewać się niezwykle trudnej przeprawy. Tak też właśnie było, chociaż wynik może wskazywać, że zwycięstwo przyszło nam łatwo i przyjemnie. Mecz trwał 3 min, a już zdążyły paść 3 bramki i gospodarze prowadzili 2:1. Nam gra w pierwszej połowie się nie układała i wyglądała naprawdę bardzo przeciętnie, ale do przerwy zdołaliśmy wyrównać. W drugiej połowie również oglądaliśmy cios za cios, aż do momentu kiedy zebrała się burza i zaczęło lać. W tych warunkach zdecydowanie lepiej odnaleźli się nasi zawodnicy i strzelili kilka bramek. Warto wspomnieć, że przez wyjazdy na tzw. majówkę drużyna z Łubnian była zdekompletowana i grali przez większość spotkania w ośmiu, a na początku nawet w siedmiu. My również wystawiliśmy ośmiu zawodników, aby mecz był bardziej wyrównany.

Najlepszym zawodnikiem został Jakob Rychlik, a na wyróżnienie zasłużyli Dawid Grega, Grzegorz Gadecki, Daniel Matysek, Marek Mucha i Sebastian Schwigon.

Dziękuję za zaangażowanie i dobrą grę w drugiej połowie.