STAL OSOWIEC – OKS Odra Opole  6:4 (3:2)

1.Jakob Rychlik; asysta: Grzegorz Gadecki
3.Daniel Matysek; asysta: Tomasz Iglesias
4.Daniel Matysek; asysta: Grzegorz Gadecki
5. Jakob Rychlik; asysta: Daniel Matysek
6.Daniel Matysek; po indywidualnej akcji

Skład: Sebastian Schwigon (BR), Marcel Cygan, Grzegorz Gadecki (C), Krzysztof Koźmiński, Marek Mucha, Jakob Rychlik, Tomasz Iglesias, Marek Kostrz, Alan Goldewicz, Maksymilian Mazur, Daniel Matysek.

Opis meczu:
Nasi młodzicy po fantastycznej grze odnieśli zwycięstwo w zaległym meczu z Odrą Opole. Początek spotkania nie był dla nas udany, ponieważ po  5 minutach przegrywaliśmy już 0:2 i zapowiadało się na kolejny pogrom ze strony Odry. Jednak nic z tych rzeczy.  Po strzeleniu kontaktowej bramki nasi chłopcy uwierzyli w końcu w swoje możliwości i pokazali, że potrafią rywalizować jak równy z równym nawet z najlepszymi. Mało tego, przez 20 min pierwszej połowy udało im się zamknąć drużynę w Opola na własne połowie, czego efektem były 2 kolejne bramki i to my prowadziliśmy do przerwy 3:2. Po zmianie stron Odra była drużyną dominującą i częściej utrzymującą się przy piłce, jednak nasze szybkie kontry , świetna dyspozycja Daniela oraz mądra gra w obronie pozwoliły nam kontrolować grę do ostatniego gwizdka.
Mecz oglądało się fantastycznie. Pomimo braku dwóch podstawowych graczy naszym chłopakom udało się odwrócić losy w tak ciężkim spotkaniu i ostatecznie wygrać. Warto zaznaczyć, że Odra do tej pory straciła najwięcej 3 bramki w jednym spotkaniu, a z nami aż 6!  Za ten wyczyn czapki z głów. Zawodnicy zostawili wczoraj mnóstwo sił na boisku. Walczyli wszyscy bez wyjątku, a do tego dołożyli mądrość i jakość w grze. Oczywiście przytrafiały nam się drobne błędy, ale generalnie trzeba przyznać, że był to najlepszy mecz do tej pory w młodzikach. Tym samym chłopcy sprawili sobie wielką nagrodę za pracę jaką wykonują na treningach.

Najlepszym zawodnikiem został Daniel Matysek, który w pojedynkę rozrywał szyki obronne rywala i stwarzał przewagę w ataku. Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy pozostali chłopcy, ponieważ tego dnia nie było słabszych ogniw w naszym zespole.

Pragnę Wam chłopcy podziękować za ten wspaniały mecz. Przed nami już wkrótce turniej w Krasiejowie, następnie ostatni mecz ligowy w Szczedrzyku.